• Huawei BEPD 8 GPON Kurulu Ile 8 adet Sınıf C + + SFP modülü huawei Için bepd MA5600 OKT
  • Huawei BEPD 8 GPON Kurulu Ile 8 adet Sınıf C + + SFP modülü huawei Için bepd MA5600 OKT
  • Huawei BEPD 8 GPON Kurulu Ile 8 adet Sınıf C + + SFP modülü huawei Için bepd MA5600 OKT
  • Huawei BEPD 8 GPON Kurulu Ile 8 adet Sınıf C + + SFP modülü huawei Için bepd MA5600 OKT
  • Huawei BEPD 8 GPON Kurulu Ile 8 adet Sınıf C + + SFP modülü huawei Için bepd MA5600 OKT
  • Huawei BEPD 8 GPON Kurulu Ile 8 adet Sınıf C + + SFP modülü huawei Için bepd MA5600 OKT

Huawei BEPD 8 GPON Kurulu Ile 8 adet Sınıf C + + SFP modülü huawei Için bepd MA5600 OKT

Referans: s170

Durum : Yeni ürün

  • ₺2 900.04

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 50cm x 40cm x 12cm (19.69in x 15.75in x 4.72in)

Paylaş


Huawei BEPD 8 GPON Kurulu Ile 8 adet Sınıf C + + SFP modülü huawei Için bepd MA5600 OKT
Herhangi bir sorunuz Varsa lütfen bize ulaşın, Teşekkür Ederim!!!
BEPD 8 ile donatılmış tam c + + ışık modülü, 8 port olduğunu OKT GPON arayüz kartı, ve terminali ONT cihazı GPON hizmet erişim elde etmek. Ayrıca seçebilirsiniz yapılandırmak için 8 b + veya C + ışık modülleri! BEPD Temel prensibi giriş: Kontrol modülü tamamlamak için tek kurulu yazılım yükleme, çalışma kontrolü, yönetimi ve diğer fonksiyonlar. Değişim modülü yakınsama ulaşmak için 8 GPON liman sinyalleri. Arayüz modülü arasındaki karşılıklı dönüşüm gerçekleştirmek için GPON optik sinyal ve Ethernet mesaj. Güç kaynağı modülü sağlar her fonksiyonu için çalışan bir güç kaynağı modülü bir tek kurulu. Saat modülü sağlar bir çalışma saat her fonksiyonu modülü için bir tek kurulu. GPON C + Optik modülü giriş: Formu: SFP/ESFP Hızı: 1.25 gb/s Optik bağlayıcı tipi: SC/PC Lif tipi: tek modu

Etiketler: Ucuz Huawei BEPD 8 GPON Kurulu Ile 8 adet Sınıf C + + SFP modülü huawei Için bepd MA5600 OKT, Yüksek Kalite Huawei BEPD 8 GPON Kurulu Ile 8 adet Sınıf C + + SFP modülü huawei Için bepd MA5600 OKT, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Marka Adı: OFENG-SECURITY
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Model Numarası: HUAWEI gpbd
  • Application: FTTH network
  • Board Port: 8 Ports
  • Used for: MA5680T MA5683T MA5603T MA5608T OLT
  • Type: Interface Board
  • Module: 8 modules included
  • Optical modules: Class C++
  • Model Number: huawei gpbd

Aksesuarlar

QSFP-40G-SR MPO 100 M, 40 Gbps MMF, 850nm 300 m QSFP + Fiber Optik Alıcı-verici Modülü QSFP-40G-SR MPO 100 M, 40 Gbps MMF, 850nm 300 m QSFP + Fiber Optik Alıcı-verici Modülü Optik Alıcı-verici için lütfen unutmayın hangi birçok ünlü markalı Ethernet Anahtarları ile uyumlu, Huawei gibi, Arista, ardıç, Dell, Brocade ve vb Lütfen
İlgili
SKL-60C S2 AUA-30S Fiber cleaver blade uygula optik Fiber füzyon ekleme kesiciler araçları 16 düzlem bıçakları Fiber Cleaver Blade 93A alman tungsten çelik malzeme Bıçak 60 derece Yaklaşık 30,000 rotasyona kesin: 16 basamaklı delikli Kesme açısı: 0.3 derece Uyumlu model: SKL-60C, AUA-30S, HS-30, ct-30a, DVP Fiber Cleaver DVP-104, DVP105, CI-01,
İlgili
KELUSHI Fiber Dallanma Cihazı Optik bölücü 1x16 Kutusu Kaset Kart Takmadan PLC Splitter SC Konnektör Fiber Optik PLC Fiber Dallanma Cihazı Optik bölücü 1x16 Kutusu Kaset Kart Takmadan PLC Splitter SC Konnektör Fiber Optik PLC Splitter SC/UPC ile ekleme tipi 1x16 fiber optik PLC splitter Lif Tipi: G.657.A Çalışma Uzunluğu: 1260nm-1650nm Standart Ekleme
İlgili
Ücretsiz Nakliye Yüksek Hassasiyetli HS-30 Çin Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Kesici Karşılaştırılabilir Fiber Cleaver CT-30 ücretsiz Nakliye Yüksek Hassasiyetli HS-30 Çin Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Kesici açıklamaları: bu yeni model fiber cleaver yüksek hassas fiber cleaver olduğunu maliyet-etkin avantajları vardır, iyi cleave açısı, pürüzsüz kesiti, kullanımı
İlgili
18 adet/grup tam aralığı 1270-1610nm 1.25G 40 KM fiber otpic cwdm sfp alıcı-verici modülü 18 adet/grup tam aralığı 1270-1610nm 1.25G 40 KM fiber otpic cwdm sfp alıcı-verici modülü Ürün özellikleri L kadar 1.25 gb/s veri bağlantıları L DFB lazer verici ve PIN fotoğraf-dedektörü L kadar 40 km üzerinde 9/125 ve mikro; m
İlgili